F1 AC Dix 2022 Po GP Australii, tuż przed GP Włoch

Niespełna dwa tygodnie minęły od pierwszej rundy Serii F1 AC Dix 2022.
Triumfatorem pierwszego wyścigu sezonu został nasz Mistrz serii F1 rF2 Dix 2021, Crus – Adrian Babiński (Mercedes), który już podczas przedsezonowych testów, radził sobie nadzwyczaj dobrze i bardzo szybko zaadoptował się w bolidach “Nowej Ery”. Również na “nowej” platformie – Assetto Corsa, na której właśnie rozgrywane są wyścigi Formuły 1 w sezonie 2022. Na niższe stopnie podium, wskoczyli P2 – TATA (Williams), oraz P3 – Admich- AdrianMichalak (Ferrari), którzy po DQ Blaze’a awansowali o pozycje wyżej.
Wyniki: http://89.163.146.62:9359/…/231760ac-7a2f-4883-87b1…

Kto będzie w stanie zagrozić Crusowi, w kolejnej rundzie? Czy może dojdzie do odwiecznej walki dwóch Tytanów serii F1, Crus vs. Splott? A może to Mistrz serii GT3 Szpaku325, dołączy do tej rywalizacji? Czy TATA utrzyma formę, jaką pokazał nam w inauguracyjnym wyścigu?, Jak poukłada się stawka poza podium? Czy Blaze, który dysponował bardzo dobrym tempem dowiezie w końcu swoje pierwsze punkty, czy Patryka Pilicha opuszczą demony, czy drugiemu kierowcy Williamsa (NADowi) uda się uporać z problemami technicznymi bolidu, czy Panowie z McLarena (Cz4rlie, oraz Prof9) wystartują wreszcie razem, a Michal81_pl przekroczy linię mety? Jak poradzą sobie zeszłoroczni koledzy z zespołu Alfa Romeo (Cichy i ColinMcDixon), których w tym sezonie, w Alfie zastąpili (Sonex & Splott), tego wszystkiego dowiemy się już w ten Weekend we Włoszech.


Po padoku chodzą plotki, że najbliższe GP uda się zrealizować dzięki naszej ekipie z “Wozu Transmisyjnego – DixTV” Roxorowi, dzięki któremu będziemy mogli oglądać na żywo naszych kierowców w walce, zaś wyścig gościnnie skomentuje MazTer!!! bezpośrednio z Toru Autodromo Enzo e Dino Ferrari.
Już w najbliższą niedzielę, tj. 24.04.2022 o godz. 20:00, ruszamy z drugą rundą sezonu, do uczestnictwa w której zapraszamy nowych, jak i tych kierowców, którzy już z nami jeździli w różnych seriach.
Na torze Autodromo Enzo e Dino Ferrari ( 4.909km ), w pobliżu włoskiego miasta Imola, w odległości 40 km na wschód od Bolonii i 80 km na wschód od fabryki Ferrari w Maranello, podobnie jak w zeszłym roku będzie obowiązywać jedna strefa DRS:

DRS

Zapisy ciągle otwarte: http://www.dix-racing.pl/forum/topic/zapisy-do-ac-f1-2022/
Zapraszamy również na naszego Discorda, gdzie uzyskamy wszystkie informacje dotyczące uczestnictwa w Seriach F1 AC, lub GT3 ACC: https://discord.gg/9gp5Pyqp2N 

Pozostaw komentarz

Trzeba się zalogować, aby dodawać komentarze.