Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Assetto Corsa Competizione

Posiadasz grę Assetto Corsa Competizione?
Tak, ale bez dodatków
Tak + dodatki (przynajmniej 1)
Nie

Witajcie.

Potrzebujemy Waszej pomocy dlatego stworzyliśmy ten temat ale dowiedzieć się, czy jesteście zainteresowaniu sezonem zimowym na symulatorze Assetto Corsa Competizione.

Prosimy zatem, abyście wypełnili ankietę znajdującą się w tym temacie, oraz napisali kilka słów o tym co byście chcieli w tym sezonie, na jakich warunkach rozegrać rywalizację oraz porozmawiali ogólnie o tematach związanych z ACC (Assetto Corsa Competizione).

Dodatkowo wstawię tu link do dodatków dla tego symulatora o których jest mowa w ankiecie. LINK

Jeżeli posiadacie jakieś DLC (dodatki do gry) dajcie znać jakie.

Jeżeli kierowcy pokażą, że zainteresowanie tą platformą jest zrobimy wszystko aby sezon się odbył i był na wysokim poziomie.

Verbalis has reacted to this post.
Verbalis

No więc jeśli chodzi o sezon zimowy na ACC, to jak najbardziej byłbym zainteresowany. Pod warunkiem, że jazda będzie z kulturką 😉

Na początek proponowałbym ligę GT 4, (niestety jest to dodatkowo płatny dodatek do podstawki). Myśle, że stosunkowo latwy do opanowania (najmniej do grzebania w secie i mniej nauki w zrozumieniu mechaniki nowego sima).

Jaki format ligi by mnie interesował?  Dwa wyscigi, R1-25 min i R2-60 min z odwróconą stawką

Posiadam wszystkie 3 dodatki:

1.  Intercontinental GT Pack
  2.  GT4 PACK
  3. 2020 GT WORLD CHALLENGE PACK
Rafał Głosiński has reacted to this post.
Rafał Głosiński

Co do szczegółów to pewnie jeszcze będzie to ustalane, ale jak dla mnie to r2 60 minut za dlugo jest. Maks 40 minut drugi albo jeden zrobić dłuższy wyścig godzinę czy coś.

Kamil has reacted to this post.
Kamil

mam drobny problem i nie wiem za bardzo o co chodzi, obserwowałem raczy na serwerach i nie widze czegos takiego . dlaczego praktycznie każde auto tak się dławi na wyjsciu z wolnych zakretów? chodzi przedewszystkim o wyjsciu z ostatniej szykany i t1. mimo trzymania gazu na 100% i kontroli trakcji na 1 auto nie reaguje na gaz , obroty zatrzymują sie w połowie i auto powoli przyspiesza ,jakby cos za mnie mnie decydowało ile gazu moge dodac, niema zrywu do przodu, od 2 biegu jest juz ok . 2 krotnie na serwerach publicznych zostałem stukniety w tylek bo auto sie dławi przy tych najnizszych predkosciach. w ostatniej szykanie moge trzymac gaz w podlodze juz pomiedzy zakretami i poslizgu nie złapie, tak jakby jakas kontrola trakcji trzymała pojaz.

sprawdź jak pokazuje wykres gazu i hamulca. Czy działa tam ok.
Ja miałem tez podobnie raz tak po włączeniu gry po raz pierwszy i gdy ustawiałem kierownicę to mimo, że ustawiłem sprzęgło automat bo nie mam fizycznego w nodze, auto szarpało i dławiło się bo sprzęgło automatyczne nie reagowało.
Później po wejściu ponownie i ponownym ustawieniu przycisków wszystko wróciło do normy.

pedały działaja ok .Ewidentnie kwestia tc, znalazłem cos takiego i to dokładnie pokazuje mój problem (wyjscie z 1 szykany) tylko niewiem dlaczego mając tc na 1 auto zachowuje sie gorzej niż auto po prawej stronie.

Nie zawsze tak było , to zaczeło sie dziac automatycznie w poprzednia niedziele po wyscigach testowych , podczas zwykłego luznego wyscigu w połowie byłem przez wszystkich wyprzedzany,

Być może włączyłeś jakieś pomoce. Sprawdzaj u nas na serwerze, bo tam są wszystkie pomoce wyłączone z góry.

to było sprawdzane tylko na serwerze, odpalilem rozgrywke hotlap w trybie jednoosobowym wczoraj i i tego niebyło, przeniosłem sie znowu na serwer i przeszło, dziwne bo ustawienia były te same, czasy s3 od razu spadly o 0,6s, nie mam pojecia o co chodzi , nie mam kontroli nad tym. dziwne było tez to ze jak wyłączałem trakcje całkowicie tez się to działo.