Rozpoczęcie sezonu F1 2019

Już za kilka dni ruszamy z nowym sezonem Formuły 1 w lidze Dix-Racing.pl. Zapewne wszyscy z was niecierpliwie czekali na ten moment. Na szczęście sezon zaraz wystartuje i aż do grudnia będziemy emocjonować się rywalizacją na najwyższym poziomie.

Za nami wybory bolidów na ten sezon. Wszystkie miejsca w zespołach już są zajęte. Dodatkowo administracja postanowiła dodać bolidy, którymi mogą jeździć kierowcy, którym zabrakło miejsca w podstawowym składnie. Kierowcy po za zespołami będą mogli rywalizować na takich samych zasadach jak ci, którzy zasiądą w bolidach poszczególnych zespołów. Jedyną różnicą będzie to, iż nie będą zdobywać punktów dla zespołów tylko na własne konto.

Oto skład kierowców na ten sezon.

Kierowcy poza zespołami:
Puloccini, zbychovsky, ShyHOO

Pierwsze wrażenia gdy patrzymy na te składy widzimy kilka mocnych zespołów. Media spekulują, że w 2019 roku o mistrzostwo zespołowe powalczą takie zespoły jak Haas, Ferrari czy Red Bull. Nie możemy tez zapominać o reszcie, która będzie za wszelką cenę chciała pokazać klasę i waleczność na torze.

Zeszłorocznym mistrzem Formuły 1 został Crus. Zdominował on resztę stawki wygrywając sezon z przewagą 114 pkt. Ciekawi jesteśmy czy w tym roku bolid został dobrze przygotowany i czy kierowca nadal będzie trzymał taki wysoki poziom.

Start do pierwszego wyścigu w tym sezonie o Grand Prix Australii już w tą niedzielę od 20:30.

Życzymy wszystkim ostrej rywalizacji zgodnej z zasadami Fair Play. Oby wszyscy szczęśliwie dojechali do mety.

Pozostaw komentarz

Trzeba się zalogować, aby dodawać komentarze.