Regulamin Typera 2018

Każdy z użytkowników głosuje na najlepszą piątkę kierowców w kwalifikacjach i wyścigu. W ubiegłym roku głosowaliśmy na pierwszą trójkę.

 

Głosowanie jest podzielone na dwa etapy.

 

 

Pierwszy etap to głosowanie na najlepszą piątkę w sesji kwalifikacyjnej. Użytkownik, który dobrze wytypuje pierwsze pięć pozycje wywalczone przez kierowców w klasyfikacji zdobędzie odpowiednio 15, 12, 9, 6, 3 pkt.

 

Drugi etap również polega na wytypowaniu pierwszych pięciu miejsc wyników końcowych wyścigu niedzielnego. Tu można zdobyć licząc od miejsca pierwszego 25, 20, 15, 10, 5 pkt.

 

 

Głosowanie zostanie zakończone odpowiednio danego dnia o danej godzinie tak jak to jest napisane w systemie. Czyli na Grand Prix Australii na sesje kwalifikacyjną można głosować do 24-03-2018 godz. 7:00 a na wyścig do 25-03-2018 godz. 7:10.

Ułatwieniem dla głosujących jest fakt, iż można raz wybranego kierowcę zmienić. Można zmieniać typy tyle razy ile chcemy. Ostatnie nasze typowanie jest wiążące i system sprawdzi właśnie z ostatnich podanych typów wyniku.

 

Typowanie polega na zalogowaniu się na stronę a następnie przejście do pod strony z systemem typowania ( główne menu strony). Następnie wybieramy nazwisko poszczególnych miejsc dla danej sesji. Wybierając nazwisko dany typ w tym momencie się zapisuje i pojawia się komunikat o zapisaniu naszego głosu. Nazwiska w danej sesji nie mogą się powtarzać. Wybranie takiego samego nazwiska dla więcej niż jednej pozycji w danej sesji spowoduje pojawienie się komunikatu error, oznaczającego, że nasz głos nie został zapisany prawidłowo w bazie danych.

 

Gdy po kilku dniach stwierdzimy że nasze typy mogą być źle wybrane i chcemy je zmienić wystarczy po zalogowaniu się na stronę przejść do systemu typowania w menu strony i ponownie pozmieniać nasze propozycje.

 

Jeżeli chcemy głosować w ostatniej chwili przez zamknięciem takiej możliwości uważajmy na godzinę o której system zablokuje możliwość głosowania. Jeżeli głosowanie kończy się o 8:00 to ostatni moment na oddanie głosów to 7:59. Gdy zegar wypije 8:00 typowanie będzie już niemożliwe. Dlatego nie ma co czekać do ostatniej chwili.

 

Głosowanie jest tajne i nikt z użytkowników nie widzi naszych typów na dane Grand Prix. Wyniki zostaną upublicznione gdy zostanie podana prawidłowa kolejność pozycji i zostaną przypisane punkty do klasyfikacji użytkowników tej zabawy.

W tej zabawie Liga Dix-racing.pl przewiduje nagrody w postaci stylowych czapek z nadrukiem naszego loga.

 

Głosuj i wygrywaj nagrody TYPER 5-10-15

 

 

Przejdź do paska narzędzi