Każdy z użytkowników głosuje na najlepszą piątkę kierowców w kwalifikacjach i wyścigu w sezonie F1 2019.

 

Głosowanie jest podzielone na dwa etapy (dwie tabele).

 

 

Pierwszy etap to głosowanie na najlepszą piątkę w sesji kwalifikacyjnej (tabela z lewej strony). Użytkownik, za każde dobrze wytypowane miejsce dostaje odpowiednią liczbę punktów.  Poz. 1=15, poz. 2=12, poz. 3=9, poz. 4=6, poz. 5=3 pkt.

 

Drugi etap (tabela po prawej) również polega na wytypowaniu pierwszych pięciu miejsc wyników końcowych wyścigu niedzielnego. Tu punktacja wygląda następująco. Poz. 1=25, poz. 2=20, poz. 3=15, poz. 4=10, poz. 5=5 pkt.

 

 

Głosować można do momentu gdy zegar przy danej sesji odlicza czas. Gdy zegar pokaże 0:00.00 głosowanie zostaje zakończone i wysłane głosy po tym czasie nie będą brane pod uwagę.

Przed wysłaniem głosów upewnij się, że nie popełniłeś błędu. System pozwala na wybranie tych samym nazwisk kierowców na różnych pozycjach. W takim przypadku jeżeli na którejś z wybranych pozycji dany kierowca zakończył daną sesję głosujący otrzyma odpowiednią ilość punktów.

 

Typować mogą jedynie zalogowani użytkownicy na stronie Dix-Racing.pl.

Typowanie polega na wpisaniu swojego nicka, pseudonimu z forum a następnie wybraniu z listy rozwijanej kierowców na danej pozycji w danej sesji. Po wybraniu kierowców w sesji kwalifikacji klikamy niebieski przycisk "wyślij typera z Quali". Po wybraniu kierowców z sesji wyścigowej klikamy przycisk "wyślij typera z Race".

 

Po wysłaniu typów można je zmienić wypełniając ponownie typera i wysyłając ponownie.

 

Jeżeli chcemy głosować w ostatniej chwili przez zamknięciem takiej możliwości uważajmy na godzinę o której system zablokuje możliwość głosowania. Jeżeli głosowanie kończy się o 8:00 to ostatni moment na oddanie głosów to 7:59. Gdy zegar wypije 8:00 typowanie nie będzie już brane pod uwagę.

 

Głosowanie jest tajne i nikt z użytkowników nie widzi naszych typów na dane Grand Prix. Wyniki zostaną upublicznione gdy zostanie podana prawidłowa kolejność pozycji i zostaną przypisane punkty do klasyfikacji użytkowników tej zabawy.

 

Głosuj